Цього уікенду в італійському Ріміні стартував міжнародний турнір з фігурного катання на роликових ковзанах-квадах MSP INTERNATIONALE-2022 Memorial "Lara Lupinc".

Турнір був присвячений десятиріччю італійській спортивній організації MSP, яка об'єднує до своїх лав не тільки фігуристів, а багато інших видів спорту. За повідомленням тренерки Тамари Цимбал, на цих змаганнях Україну представляли вихованки Кам'янської Академії роликового спорту Олександра Погорєлова, Марія Гриб та Олександра Подгородецька, для яких це були перші міжнародні змагання.

 

 

"Ще більше хвилювання викликав той факт, що для України це був ще й дебют у новій дисципліні фігурного катання – квади, - розповідає Т.Цимбал. - Для нашої команди ставилася задача - увійти до десятки. І спортсменки чудово з нею впоралися. За результатами змагань Олександра Погорєлова за крок спинилася від п`єдесталу пошани, до третього місця їй не вистачило усього 0,37 балів. Марія Гриб посіла сьоме місце, а Олександра Подгородецька дев`яте. Взагалі перша десятка спортсменок уклалася в два бали різниці між першим та десятим місцем. Це дуже щільний результат для квадів. І ми пишаємося тим, що наші перші ластівки Олександра Погорєлова, Марія Гриб та Олександра Подгородецька у цій десятці. А для мене як тренера дуже було цінним спілкування з більш досвідченими колегами в цій дисципліні та отримати поради і настанови щодо розвитку цього напрямку. І я вдячна усім новим друзям і колегам за цікаві змагання і корисне спілкування. Ще велика вдячність батькам наших спортсменок Світлані Гриб, Світлані Кальченко, Світлані Погорєловій за організацію і всебічну підтримку та допомогу в цій подорожі".