В 50-метровому басейні французського міста Ангерс, 12 березня пройшли регіональні змагання з плавання.

Тетяна Афанасьєва, яка нині захищає честь команди із міста Лаваль (Франція), тричі піднімалася на п`єдестал пошани. Вихованка тренера Дмитра Краєвського із Кам`янської ДЮСШ № 5, була першою на 200-метрових дистанціях баттерфляєм (02:21.65) і комплексним плаванням (02:31.32), а також третьою на 800-метрівці вільним стилем (09:27.88)

Результати за посиланням https://www.liveffn.com/cgi-bin/index.php?competition=81583

Текст Віктора КУЛЕНКА.

Add a comment

 

 

У Кам`янському, пройшов перший етап Кубку з плавання SWIM SHARKS-2023

На блакитних доріжках 50-метрового басейну "МіКомп" 4-5 березня змагалися 257 плавців із Дніпра, Енергодара, Запоріжжя, Києва, Кривого Рогу, Павлограда, Соледара, Слов'янська, Харкова. Камянське було представлене плавцями ДЮСШ № 5, яких тренують Заслужена тренерка України Галина Вишницька, Інна Краєвська, Дмитро Краєвський, Андрій Сидорченко, Наталія Сидорченко, Геннадій Коломоєць, Людмила Литвиненко, Максим Колещук, Олена Мусієнко, Тетяна Липа. На рахунку їх вихованців 100 нагород (46+36+18).

Офіційні результати змагання http://swimtime.in.ua/meet/1208/

Фото https://www.facebook.com/photo/?fbid=3368751806699092&set=pcb.1123849395678695

 

ПРИЗЕРИ-КАМ`ЯНЧАНИ

ПЕРШЕ МІСЦЕ

Філіпенко Вікторія, Ральченко Аріна, Шкутов Святозарій, Янтков Макар (2012 р.н. та молодші) - естафета 4x50 м в/с (змішана) - 2:20.56
Сулейманова Роксолана (2007 та ст.) - 1500 м в/с - 19:19.19
Мішин Михайло (2007 та ст.) - 50 м бат. - 26.83
Мішин Михайло (2007 та ст.) - 50 м на спині - 29.78
Філіпенко Вікторія (2012) - 100 м в/с - 1:13.15
Тихенко Валентин (2010)- 100 м в/с - 58.43
Кліндухов Максим (2008/2009) - 100 м в/с - 54.45
Цингаль Маргарита (2013 та мол.) 100 м брас - 1:47.26
Ларіна Марія (2011) - 100 м брас - 1:42.63
Терещенко Софія (2010) - 100 м брас - 1:44.48
Панченко Владислава (2008-2009) - 100 м брас - 1:23.80
Загоровська Анна (2007 та ст.) - 100 м брас - 1:16.28
Палівода Роман (2013 та мол.) - 100 м брас - 1:48.14
Китайцнв Володимир (2008/2009) - 100 м брас - 1:08.19
Краєвський Дмитро (2007 та ст.) - 100 м брас - 1:09.80
Масалікіна Кіра (2010) - 200 м комплекс - 2:38.12
Рудков Владислав (2013 та мол.) - 200 м комплекс - 3:14.85
Назаренко Стефан (2011) - 200 м комплекс - 2:55.68
Краєвський Дмитро (2007 та ст.) - 200 м комплекс - 2:19.44
Печериця Маргарита (2012) - 200 м на спині - 3:11.23
Загоровська Анна (2007 та ст.) - 200 м на спині - 2:28.55
Янтков Макар (2013 та мол.) - 200 м на спині - 3:13.47
Сулейманова Роксолана (2007 та ст.) - 400 м в/с - 4:50.77
Рудков Владислав (2013 та мол.) - 400 м в/с - 6:09.12
Філіпенко Вікторія, Віденін Радмір, Ральченко Арина, Шкутов Святозарій (2012 та мол.) - естафета 4x50 м комбінована (змішана) - 2:38.58
Сулейманова Роксолана (2007 та ст.) - 800 м в/с - 10:00.81
Долгополова Кіра (2013 та мол.) - 50 м в/с - 137.75
Філіпенко Вікторія (2012) - 50 м в/с - 33.72
Кліндухов Максим (2008/2009) - 50 м в/с - 24.95
Краєвський Дмитро (2007 та ст.) - 50 м в/с - 24.28
Цингаль Маргарита (2013 та мол.) - 50 м брас - 049.94
Терещенко Софія (2010) - 50 м брас - 47.84
Панченко Владислава (2008/2009) - 50 м брас - 38.72
Загоровська Анна (2007 та ст.) - 50 м брас - 35.24
Назаренко Стефан (2011) - 50 м брас - 40.55
Китайцев Володимир (2008/2009) - 50 м брас - 31.21
Краєвський Дмитро (2007 та ст.) - 50 м брас - 30.97
Ральченко Арина (2013 та мол.) - 100 м бат. - 1:33.37
Янтков Макар (2013 та мол.) - 100 м бат. - 1:32.31
Мішин Михайло (2007 та ст.) - 100 м бат. - 1:00.19
Чехлатий Сергій (2013 та мол.) - 100 м на спині - 1:32.79
Сулейманова Роксолана (2007 та ст.) - 200 м в/с - 2:15.55
Рудков Владислав (2013 та мол.) - 200 м в/с - 3:02.00
Цингаль Маргарита (2013 та мол.) - 200 м брас - 3:46.87
Рудков Владислав (2013 та мол.) - 200 м брас - 3:54.00
Загоровська Анн (2007 та ст.) - 400 м комплекс - 5:15.05

ДРУГЕ МІСЦЕ

Ральченко Арина (2013 та мол.) - 50 м бат. - 39.11
Пасічник Марія (2011) 50 м бат. - 37.52
Терещенко Софія (2010) - 50 м бат. - 41.91
Янтков Макар (2013 та мол.) - 50 м бат. - 40.18
Пучериця Маргарита (2012) - 50 м на спині - 41.29
Ларіна Марія (2011) - 50 м на спині - 40.35
Чехлатий Сергій (2013 та мол.) - 50 м на спині - 43.88
Ральченко Арина (2013 та мол.) - 100 м в/с - 1:26.26
Янтков Макар (2013 та мол.) - 100 м /с - 1:18.90
Попович Ярослав (2007 та ст.) - 100 м в/с - 59.57
Шкутов Святозарій (2013 та мол.) - 100 м брас - 1:49.09
Радченко Володимир (2012) - 200 м комплекс - 3:14.92
Тихенко Валентин (2010) - 200 м комплекс - 2:37.50
Кліндухов Максим (2008/2009) - 200 м комплекс - 2:19.75
Ральченко Арина (2013 та мол.) - 200 м на спині - 3:15.35
Чехлатий Сергій (2013 та мол.) - 200 м на спині - 3:21.37
Ларіна Марія (2011) - 200 м бат. - 3:07.70
Безцінна Дарина (2010) - 400 м в/с - 5:31.12
Безцінна Дарина (2010) - 800 м в/с - 10:48.00
Ральченко Арина (2013 та мол.) - 39.41
Пасічник Марія (2011) - 50 м в/с - 34.31
Янтков Макар (2013 та мол.) - 50 м в/с - 33.97
Тихенко Валентин (2010) - 50 м в/с - 27.50
Попович Ярослав (2007 та ст.) - 50 м в/с - 26.51
Плохоцька Марія (2013 та мол.) - 50 м брас - 55.81
Тихенко Діана (2008/2009) - 50 м брас - 42.51
Палівода Роман (2013 та мол.) - 50 м брас - 46.66
Ларіна Марія (2011) - 100 м бат. - 1:22.64
Кліндухов Максим (2008/2009) - 100 м бат. - 1:02.28
Печериця Маргарита (2012) - 100 м на спині - 1:29.91
Шкутов Святозарій (2013 та мол.) - 100 м на спині 1:41.00
Філіпенко Вікторія (2012) - 200 м в/с - 2:44.50
Шкутов Святозарій (2013 та мол.) - 200 м в/с - 3:07.56
Пасічник Марія (2011) - 200 м брас - 3:41.34
Безцінна Дарина (2010) - 200 м брас - 3:24.60
Панченко Владислава (2008/2009) - 200 м брас - 3:07.50

ТРЕТЄ МІСЦЕ

Долгополова Кіра (2013 та мол.) - 50 м бат. - 42.42
Чехлатий Сергій (2013 та мол.) - 50 м бат. - 42.80
Назаренко Стефан (2011) - 50 м бат. - 35.66
Подєнєжний Владислав (2008/2009) - 50 м бат. - 28.37
Полівода Роман (2013 та мол.) - 50 м на спині - 43.91
Долгополова Кіра (2013 та мол.) - 100 м в/с - 1:29.25
Безцінна Дарина (2010) - 100 м /с - 1:09.74
Шкутов Святозарій (2013 та мол.) - 100 м /с - 1:22.04
Плохоцька Марія (2013 та мол.) - 100 м брас - 2:07.02
Бондаренко Данило (2011) - 100 м брас - 1:44.11
Палівода Рома (2013 та мол.) - 200 м на спині - 3:27.06
Шкутов Святозарій (2013 та мол.) - 50 м в/с - 35.34
Тихенко Валентин (2010) - 50 м брас - 38.30
Радченко Володимир (2012) - 100 м бат. - 1:33.21
Ліхацький Ілля (2013 та мол.) - 100 м на спині - 1:41.18
Чехлатий Сергій (2013 та мол.) - 200 м в/с - 3:10.91
Терещенко Софія (2010) - 200 м брас - 3:42.50
Ларіна Марія (2011) - 400 м комплекс - 6:35.98

 

 

Add a comment

 

В Броварському басейні "Купава" (50 м), з 22 по 25 лютого проводився Чемпіонат України з плавання серед молоді та юніорів.

Честь Дніпропетровщини, в складі збірної області захищали плавці Кам`янської ДЮСШ № 5. На рахунку вихованців тренерів Д.Краєвського, І.Краєвської, Г.Коломойця, А.Сидорченко, Г.Вишницької, Л.Литвиненко 21 призове місце (10+7+4). Найбільше медалей в скарбничку команди вніс Микола Котенко, на рахунку якого п`ять золотих і одна срібна медалі. Три "золота" і по одній срібній та бронзовій нагородах в активі Анни Загоровської. У Роксолани Сулейманової чотири медалі (2+1+1). Про це можна дізнатися з протоколів змагань https://www.usf.org.ua/files/2023/22-25_feb/results.pdf

Провідні наші спортсмени невдовзі приймуть участь у складах збірних команд України у міжнародних змаганнях "Мультінейшн". Так, Анна Загоровська та Роксолана Сулейманова разом із тренером Дмитром Краєвським поїдуть у Лімасол (Кіпр), а Микола Котенко і тренер Андрій Сидорченко вирушать у Сербію. І ще одна приємна новина, Микола виконав норматив та відібрався до складу команди на чемпіонат Європи серед юніорів та Європейський юнацький олімпійський фестиваль.

Сьогодні, Кам`янський міський голова Андрій Білоусов привітав наших плавців і тренерів.

РЕЗУЛЬТАТИ КАМ`ЯНЧАН

ПЕРШЕ МІСЦЕ

Загоровська Анна 100 м бат. (молодь) - 1:03.29
Котенко Микола 100 м бат. (юніори) - 0:54.45
Сулейманова Роксолана 100 м брас (молодь) - 1:13.00
Загоровська Анна 100 м в/с (молодь) - 0:58.67
Сулейманова Роксолана 50 м брас (молодь) - 0:33.30
Котенко Микола 200 м бат. (юніори) - 2:00.96
Котенко Микола 50 м бат. (юніори) - 0:25,20
Загоровська Анна 200 м брас (молодь) - 2:36.68
Котенко Микола 200 м в/с (юніори) - 1:53.51
Котенко Микола 200 м в/с (молодь) - 1:53.51

ДРУГЕ МІСЦЕ

Котенко Микола 100 м бат. (молодь) - 0:54.45
Китайцев Володимир 100 м брас (юніори) - 1:08.79
Масалікіна Кіра 200 м бат. (юніори) - 2:38.92
Шакула Володимир 200 м бат. (юніори) - 2:10.95
Сулейманова Роксолана 50 м бат. (молодь) - 0:29.24
Загоровська Анна 50 м в/с (молодь) - 0:27.48
Краєвський Дмитро 50 м в/с (юніори) - 0:24.67

ТРЕТЄ МІСЦЕ

Масалікіна Кіра 100 м бат. (юніори) - 1:10.06
Загоровська Анна 200 м комплекс. (молодь) - 2:23.64
Китайцев Володимир 200 м брас (юніори) - 2:28.58
Сулейманова Роксолана 50 м в/с (молодь) - 0:27.57

Add a comment

 

Днями відбувся відкритий перший етап Кубку міста Дніпра з плавання.

На блакитних доріжках басейну "Метеор" свою майстерність демонстрували 147 плавців, які представляли 15 команд із Дніпра, Кам`янського, Павлограда, Кривого Рогу, Запоріжжя.

За підсумками змагань в командному заліку Камянська ДЮСШ № 5 стала другою, набравша 157 балів. Стльки ж очок у ДФКС, яка посіла перше місце. Третіми були запоріжці ("Мотор-Січ"), які відстали на два пункти.

Під час запливів, двоє спортсменів із Кам`янського виконали нормативи третього розряду. Відзначилися Владислав Рудков (тренери М.Колещук, А.Сидорченко), який подолав 800 метрів вільним стилем за 12:21.22 та Дар'я Кононова. Вихованка Г.Коломойця на спині пропливла 50 метрів з часом 44.58.

ПРИЗЕРИ-КАМ`ЯНЧАНИ

ПЕРШЕ МІСЦЕ

РУДКОВ Владислав (тр. М.Колещук, А.Сидорченко) 12:21.22 - 800 м в/с
МАСАЛІКІНА Кіра (тр. Г.Коломоєць) 28.68 - 50 м в/с
РУДКОВ Владислав 3:01.56 - 200 м в/с
РУДКОВ Владислав 12:21.22 - 800 м в/с
РУДКОВ Владислав 3:25.18 - 200 м комплекс
МАСАЛІКІНА Кіра 33.46 - 50 м на спині
МАМЕДОВА Діана(тр. Г.Вишницька, Г.Коломоєць) 34.78 - 50 м на спині
РАЛЬЧЕНКО Арина (тр. М.Колещук, І.Краєвська) 8.68 - 50 м батерфляй
ЯНТКОВ Макар (тр. Г.Коломоєць) 1:19.35 - 100 м в/с
ТИХЕНКО Валентин (тр. І.Краєвська, Д.Краєвський) 59.09 - 100 м в/с
ЯНТКОВ Макар 419 (50 в/с - 214, 100 в/с - 205) - двоборство
ЯНТКОВ Макар 3:17.76 - 200 м на спині

ДРУГЕ МІСЦЕ

ФІЛІПЕНКО Вікторія (тр. К.Бойко, І.Краєвська) 34.11 - 50 м в/с
МАМЕДОВА Діана 29.04 - 50 м в/с
ШКУТОВ Святозарій (тр. М.Колещук, І.Краєвська) 52.52 - 50 м брас
КРАВЦОВ Ілля (тр. Г.Вишницька, Г.Коломоєць) 35.84 - 50 м брас
РАЛЬЧЕНКО Арина 1:33.66 - 100 м на спині
ФІЛІПЕНКО Вікторія (тр. К.Бойко, І.Краєвська) 2:57.26 - 200 м на спині
МАСАЛІКІНА Кіра 2:43.10 - 200 м батерфляй
ШКУТОВ Святозарій 411 (50 в/с - 217, 100 в/с - 194) - двоборство

ТРЕТЄ МІСЦЕ

ЧЕХЛАТИЙ Сергій (тр. Г.Вишницька, А.Сидорченко) 1:38.46 - 100 м на спині
ТЕРЕЩЕНКО Софія (тр. Г.Коломоєць) 3:38.02 - 200 м брас
ПАСІЧНИК Марія (тр. Г.Вишницька, І.Краєвська, Д.Краєвський) 40.14
ПОДЄНЄЖНИЙ Владислав (тр. Г.Коломоєць) 1:17.79 - 100 м брас
РАЛЬЧЕНКО Арина 481 (50 бат- 251, 100 н/сп - 230) - двоборство
РУДКОВ Владислав 403 (800 в/с - 226, 200 в/с - 177) - двоборство

Add a comment

У Кам`янському басейні "МіКомп" 4 лютого завершився Кубок федерації міста з плавання.

Три дні "кипіла" вода на блакитних доріжках басейну. За медалі та підвищення в спортивних розрядах змагалися 120 плавців із місцевої ДЮСШ № 5, а також гості з ряду міст України.

Змагання проходили за підтримки Кам`янського міського голови Андрія Білоусова та громадської організації "Бджола".

Призери були нагороджені медалями та індивідуальними кубками.

В останній день скарбничка Кам`янської ДЮСШ № 5 поповнилася ще 11 нагородами (4+3+4). Взагалі в активі нашої команди 26 медалей (по дев`ять золотих та срібних, і вісім бронзових). В багатоборстві наші русалоньки показали найкращі результати і посіли два призові міця. Майстрині спорту Роксолана Сулейманова і Анна Загоровська, відповідно стали другою і третьою. А Валентин Тихенко (тренерський дует Краєвських) виконав норматив першого дорослого розряду на стометрівці вільним стилем (59.73). Медальними рекордсменками стали Анна Загоровська, яка отримала 5 золотих медалей та Роксолана Сулейманова (одна бронзова і п`ять срібних нагород).

РЕЗУЛЬТАТИ ЗМАГАНЬ ТРЕТЬОГО ДНЯ

50 м вільний стиль - жінки

1 - Масалікіна Кіра (тр. Г.Коломоєць) 28.79
2 - Мамедова Діана (тр. Г.Вишницька, Г.Коломоєць) 28.88

50 м вільний стиль - чоловіки

3 - Краєвський Дмитро (тр. І.Краєвська, Д.Краєвський) 24.70

50 м батерфляй - жінки

1 - Загоровська Анна (тр. І.Краєвська, Д.Краєвський, Л.Литвиненко) 8.65
3 - Мамедова Діана (тр. Г.Вишницька, Г.Коломоєць) 

100 м брас - жінки

2 - Сулейманова Роксолана (тр. І.Краєвська, Д.Краєвський, Л.Литвиненко) 1:15.78

100 м брас - чоловіки

2 - Мішин Михайло (тр. І.Краєвська, Д.Краєвський, Л.Литвиненко) 1:09.44
3 - Китайцев Володимир (тр. Л.Литвиненко, Краєвська, Д.Краєвський) 1:09.70

100 м на спині - чоловіки

1 - Котенко Микола (тр. А.Сидорченко) 1:01.05

200 м комплексне плавання - жінки

1 - Загоровська Анна 2:29.31 (тр. І.Краєвська, Д.Краєвський, Л.Литвиненко)

400 м вільний стиль - жінки

3 - Сулейманова Роксолана (тр. І.Краєвська, Д.Краєвський, Л.Литвиненко) 4:54.88

 

Фотоальбом https://www.facebook.com/photo/?fbid=2451147048366105&set=pcb.2451149415032535

Всі результати можна подивитися на сайті http://swimtime.in.ua/meet/1180/?id=rules

 

 

Add a comment