19983239 1562820627122152 3729064221496522043 o

У болгарському Пловдиві завершився другий день чемпіонату Європи з веслування. За нагороди продовжує боротися байдарочник Ігор Трунов, вихованець Кам'янської ДЮСШ № 1 "Авангард" (тренери Григорій Коломоєць і Ярослав Коломоєць)

Друга половина дня була присвячена спринту - визначалися фіналісти на дистанції 200 метрів, повідомляє http://other.sport.ua  Збірна України була представлена у всіх видах програми, за винятком мало популярної жіночої каное-двійки. Дует у складі Ігоря Трунова і Олександра Сенкевича, який показав п'ятий результат на торішньому Євро, і тут виношує честолюбні плани. Про це заявив Ігор Трунов ще на чемпіонаті України. І слова не розійшлися з ділом. На даному етапі боротьби українці впевнено вирішили завдання виходу в фінал.

Настільки ж впевнено зробити це в одиночціі Ігорю було у сто крат складніше. Ще б пак - у компанії з такими монстрами спринту як олімпійський чемпіон Ліам Хіт, срібний призер Ріо 2016 Максим Бомон, дворазовий чемпіон Європи Марко Драгославлевіч. Він фінішував четвертим, випередивши француза. У півфіналі треба було потрапляти в число трьох кращих. Але ... тільки четверте місце з відставанням 0,3 секунди від заповітної трійки. І тільки лише фінал "В".