Регата

У Братиславі (Словаччина), 26-28 травня пройшла Міжнародна "Регата Братислава" в якій змагались веслувальники на байдарках і каное. Веслувальник з Кам`янського Захар Іванчук завоював дві золоті медалі.

На озері Земнік, що неподалік від центру столиці Словаччини, в Міжнародній юніорській та U23 регаті змагалися 367 веслярів з 16 країн Європи. Братиславська регата користується великою популярністю серед юних спортсменів. Це хороший старт перед основним сезоном, чудова підготовка до чемпіонату Європи та світу, де веслярі можуть порівняти себе і показати, що вони найкращі.

Регата1

Чудові результати показав на змаганнях Захар Іванчук (на фото другий) з Кам`янської ДЮСШ № 1. Вихованець Заслуженого тренера України Григорія Коломойця і тренера Віктора Миронова двічі піднімався на найвищу сходинку п`єдесталу пошани. Каноїсти Кирило Щуров і Захар Іванчук фінішували першими на дистанціях 500 метрів (00:01:52.155) та 1000 метрів (00:04:33.600).