![1Команди призери](/images/2017/2018/1Команди-призери.jpg)
На березі Єлізаветовського котловану 21 квітня пройшов відкритий міський турнір з ловлі поплавковою вудкою з берега.
Як повідомив начальник Кам`нського "Інваспорту" Юрій Коновалов, крім місцевих рибалок в змаганні прийняли участь команди з Дніпра, Кривого Рогу і Запоріжжя.
![3Учасники змагань](/images/2017/2018/3Учасники_змагань.jpg)
У загальному заліку перше місце виборола команда "Кривбас". Другою стала команда "Навік" з обласного центру. Третіми були місцеві "інваспортовці". У особистому заліку призові місця дісталися: Рябікову Костянтину (Кривий Ріг), Ігорю Сергійчику (Кам`янське), Рарог Валентину (Дніпро). У категорії "Bigfigh" (велика риба) кращим рибалкою став кам`янчанин Володимир Сазонов.
![2Призери](/images/2017/2018/2Призери.jpg)
Всі призери отримали кубки, медалі, грамоти від міської організації риболовного спорту та міського центру фізичної культури і спорту "Інваспорт", а також подарунки від спонсорів змагань торгової марки "Фанатік".