На минулому тижні в Горішніх Плавнях проходив тенісний турнір першої категорії серед спортсменів до шістнадцяти років. У ньому взяли участь 32 юнаки та 32 дівчини з Рівного, Києва, Харкова, Нової Каховки, Одеси, Дніпра. Честь Кам'янського захищали вихованки ДЮСШ № 1 Марія Калініна, Єлизавета Красовицька і Ліка Пересипкіна. Крім одиночних розрядів в турнірі проводилися і парні зустрічі.

Наші дівчатка гідно представили місто. Ліза Красовицька, яка зайшла в основну сітку з кваліфікації, на жаль не змогла пройти в 1/16 фіналу, поступившись харків'янці Дарині Волковій. Згідно жеребкування, Маша Калініна і Ліка Пересипкіна перебували в сітці з різних сторін - знизу і зверху, і, здавалося б, виграючи матч за матчем, повинні були зустрітися у фіналі одиночного розряду. Але через розтягнення м'язів спини Калініна не змогла надати належного опору своїй суперниці з Рівного А.Чепелюк за вихід в півфінал, і вилетіла з одиночного розряду. А Ліка Пересипкіна із завзятістю рухалася до фіналу. Та, на жаль, в головній зустрічі програла суперниці з Кривого Рогу К.Дунді. У парному розряді виступала тільки Марія Калініна. Наша землячка спільно з Валерією Кореневою з Дніпра провели трьохсетові матчі, дійшовши до фіналу. Але, на жаль, у фіналі програли дівчаткам з Луцька та Рівного з рахунком 5:7, 5:7. Таким чином в активі спортсменок Кам'янського дві срібні нагороди. У парному розряді медаль отримала Марія Калініна, в одиночному - Ліка Пересипкіна.