eMb73Ttk2zk

На протязі другої і третьої декади березня нинішнього року юні тенісисти СК "Прометей" тричі приймали участь в різних турнірах. І три рази виходили переможцями.

Як повідомив тренер, майстер спорту Олександр Олійник, почин поклала Маша Тютюнник, яка грала у Всеукраїнському турнірі другої категорії, що проводився в Дніпрі 17-18 березня. За нагороди боролися 16 тенісисток. Наша землячка по черзі перемогла суперниць з Дніпра - С.Шпаченко  6:2, 6:0; О.Овсієнко 6:4, 6:3; Д.Бабіченко 6:2, 6:2. А в в фіналі Марія просто розтрощила харківянку Ю.Некрасову 6:0, 6:0.

18-25 березня в Кременчуці змагалися кращі тенісисти країни до 14 років на турнірі найвищої категорії "А". Ліка Пересипкіна зупинилася в 1/4 фіналу. А ось Семен Агінський в групі, де виступали 32 гравці, став першим. Хлопчина розпочав змагання з важкої перемоги над тенісистом з Дніпра М.Кулішом  6:1, 6:4, 6:1. Потім виграв у киянина А.Фоменко 6:0, 6:1 і у А.Худа (Одеса) 6:2, 7:5. Завершив свою безпрограшну турнірну серію Семен теж дуже важким поєдинком над місцевим спортсменом П.Резоглазовим 6:3, 1:6, 6:1.

Агінський перший

"Це дуже хороший результат, так як 13-річні Пересипкіна і Агінський грали з старшими за себе на рік суперниками", - пояснив тренер О.Олійник.

А в регіональному турнірі третьої категорії серед дітей до 10 років, що проходив в Дніпрі 24-25 березня, Софія Стотика стала першою, а Тимофій Кривов'яз посів третє місце.