1Велоспорт81 5127936080019138355 n

В Житомирі, 4-6 серпня проходить Чемпіонат України з велогонок на шосе. Спортсмени із Кам`янского наїздили на чотири нагороди.

120 велогонщиків віком від 14 до 16 років визначають сильнішого на трьох етапах змагань. Кам`янське представляють чотири велогонники з ДЮСШ № 4.

Стартував Чемпіонат з парної гонки – двоє спортсменів з кожної команди мали проїхати дистанцію у 10 кілометрів і переможцями повинна стати пара, яка покаже найкращий час на фініші. Кам`янчани здобули на першому етапі три нагороди. Пара тезок Андріїв, Головченко і Захарченко стали срібними медалістами. Ангеліна Кузнецова виборола "бронзу" серед дівчат. А Таїсія Халюкова фінішувала за крок (в даному випадку - за колесо) від п`єдесталу пошани серед молодших дівчат. Свої нагороди спортсмени присвятили тренеру Сергію Федоренку, який народився саме цього дня.

Сьогодні (5 серпня) гонщики їхали групову гонку: 70 кілометрів – старші спортсмени, а молодша група – 50 кілометрів. Андрій Захарченко посів третє місце.

В заключний день змагань відбудеться гонка критеріум (гонка по очках).