349822506 963747374759516 3664019493637691856 n

У Кропивницькому, 28 травня завершився триденний Чемпіонат України з шосейних велоперегонів. Кам`янські спортсмени наїздили на "срібло".

На змагання, команда Кам`янської ДЮСШ № 4 поїхала в складі трьох велогонщиків. "Завдяки фінансовій підтримці міського голови Андрія Білоусова, начальника управління молоді та спорту Едуарда Коряка та громадської партії "Бджола", ми маємо змогу їздити на змагання окремою командою, незалежно від збірної області. В Кропивницькому змагалися серед юнаків Андрій Захарченко, серед дівчат Ангеліна Кузнецова і серед молодших дівчат Таїсія Халюкова", - пояснив тренер ДЮСШ № 4 Сергій Федоренко.

120 юнаків та дівчат з Дніпропетровської, Донецької, Харківської, Миколаївської, Вінницької, Кіровоградської, Рівненської, Київської областей, змагалися у трьох дисциплінах.

Перший день, на місцнвому картодромі пройшла гонка з вибуванням. Андрій Захарченко посів друге місце. Прикре падіння не дозволило Ангеліні Кузнецовій набрати очки. Її подруга по команді фінішувала десятою.

Наступного дня, в центрі міста велоспортсмени змагалися у гонці критеріумі.
Андрій Захарченко став четвертим, програвши третьому місцю всього одне очко. Дівчата закінчили гонку не маючи в своєму активі жодного очка.

Завершилися змагання кільцевою груповою гонкою. Андрій і Ангеліна фінішувалм п`ятими, Таїсія десятою.