Велоспорт

На два дні (22-23 квітня) стародавнє місто Жовква, що на Львівщині, було велосипедною Меккою. Понад 200 спортсменів з 13 областей, віком 13-18 років (юніори, юнаки, молодші юнаки та дівчата) змагалися на Чемпіонаті України з велосипедного спорту на шосе за трековою програмою Zhovkva Cup Race. Спортсмени із Кам`янського тричі піднімалися на п`єдестал пошани.

Схема

В рамках чемпіонату відбулися групова гонка  на час на дистанції 4 кілометри, командна гонка переслідування (15 та 30 км) та гонка скретч. Старт і фініш пройшли від центрального входу до Жовківського замку. Непогані результати показали велоспортсмени Кам`янської ДЮСШ № 4. Вихованці тренера Сергія Федоренка найкраще виступили в командній гонці переслідування, посівши три призові місця. "Золото" серед дівчат виборола Ангеліна Кузнєцова. Ще дві бронзові медалі в активі Андрія Захарченко (серед юнаків) та Таісії Халюкової (молодші дівчата). В груповій гонці Аделіна Снітько фінішувала четвертою, а Таісія Халюкова була шоста.