В місті Ромни Сумської області 5-6 вересня відбувся останній (третій) етап чемпіонату України з мотокросу.

В перший день змагань кам`янчанин Дмитро Чернов зайняв друге місце в класі МХ2 серед юніорів та загальне друге місце в нинішньому сезоні. В неділю Дмитро стартував в класі мотоциклів МХ2 серед дорослих і теж став срібним призером. За підсумками всіх етапів, студент Кам`янського індустрійного коледжу, майстер спорту Дмитро Чернов став чемпіоном України 2020 року. Також наш земляк став чемпіоном України в командному заліку, захищаючи честь команди заводу Кобзаренка.

В черговий раз нашому мотокросмену надав підтримку Сергей Миршавка та компанія МтсБетон. Завдяки цій допомозі Дмитро їхав на нових покришках Michelin Medium.