![11FB IMG 1540487178806](/images/2017/2018/11FB_IMG_1540487178806.jpg)
Після повернення кам'янчанина Дмитра Чернова з Америки, де він брав участь у складі національної збірної України в світовому кросі Націй, наш земляк взяв участь в Кубку України з мотокросу.
Фінал Кубка країни пройшов 13-14 жовтня на чудовій оновленый трасі СТК "СОНА" в місті Буча (Київська область). В об'єднаному заїзді класів МХ1 і МХ2 перемогу здобув майстер спорту міжнародного класу Роман Морозов. Його учень, майстер спорту Дмитро Чернов зайняв друге місце. Там же 18-річний студент Кам'янського індустріального коледжу виграв кубок України в класі МХ2. За підсумками нинішнього спортивного року Дмитро також став переможцем першості України в класі МХ2 серед дорослих і МХ 250 (юніори).
![44IMG 7d9b4b45925551fd049d3b71f3dab4cb V](/images/2017/2018/44IMG-7d9b4b45925551fd049d3b71f3dab4cb-V.jpg)
Д.Чернов планомірно готується до участі наступного світового кросу Націй, який пройде в Голландії в 2019 році. Цікаво, що 18-19 травня наступного року в Бучі відбудеться етап чемпіонату світу в змаганнях на мотоколясках і етап чемпіонату Європи в гонках на квадроциклах.
Дмитро Чернов та його батько Володимир, дякують сім`ю Пащинських за їхню працю в підготовці треку. Україна повинна пишатися такою трасою світового значення!