![111156980759 2228883233869994 7265135484119023616 n](/images/2018-2019/111156980759_2228883233869994_7265135484119023616_n.jpg)
У Львівському Палаці спорту "Галичина" 13-14 квітня відбувся Чемпіонат України з черлідингу серед школярів та студентів. У змаганнях взяли участь колективи з різних куточків нашої країни. Кам'янське представляли команди "Прометей", "Іскорки»", "Пантери". Цього разу до наших старожилів змагань приєдналися команди-дебютанти "Діамант", "Candy" і "Bunny". За підсумками чемпіонату на рахунку Кам'янської Федерації черлідингу 5 золотих, 8 срібних, 6 бронзових комплектів нагород.
![аааааааа57004878 2228879737203677 6576759626522427392 n](/images/2018-2019/аааааааа57004878_2228879737203677_6576759626522427392_n.jpg)
![333357154304 2228883350536649 3772725824294223872 n](/images/2018-2019/333357154304_2228883350536649_3772725824294223872_n.jpg)
"Вітаємо тренерів та спортсменок з чудовими результатами. Щиро бажаємо позитивних емоцій, приємних привітань від близьких і друзів, великого стимулу для подальших прагнень і неодмінною удачі у всіх Ваших стартах", - написала на своїй сторінці у Facebook Альона Козинець, тренер СК "Прометей".