![Богиня и Гончарова](/images/2017/2018/Богиня__и_Гончарова.jpg)
У Кам'янському пройшли змагання з черлідингу. За право потрапити до складу збірної країни, яка візьме участь в Чемпіонаті Європи 8-9 грудня в Афінах, на майданчику СК "Прометей" змагалися 12 найкращих дуетів з Києва, Львова, Запоріжжя, Одеси і Кам'янського. Арбітри з Донецької та Дніпропетровської областей, а також президент Федерації черлідингу України, голова комітету міжнародного черлідінгового союзу з проведення Кубків світу Юрій Крикун визначили склад збірної України. У неї потрапили і два дуети з нашого міста. Юніорки (12-16 років) Софія Гончарова/Ярослава Богиня і дорослі (старше 16 років) Анастасія Холобко/Валерія Соловей, які змагалися у фрістайлі та джазі. Головний тренер Кам'янської федерації черлідингу Олена Козинець відзначила, що популярність цього виду спорту в нашому місті щороку зростає.
![Черлідери](/images/2017/2018/Черлідери.jpg)