![Петров](/images/2018-2019/Петров.jpg)
У Дніпрі пройшов чемпіонат області з пауерліфтингу (класичний жим штанги лежачи). У змаганнях взяли участь і спортсмени Кам`янського "Інваспорту". На рахунку вихованців тренера Григорія Степанченко чотири перших місця. Серед спортсменів з вадами зору у ваговій категорії до 59 кг чемпіоном став Євген Ярош. Перше місце зайняв Ігор Білокриничний, який змагався серед атлетів у вазі до 74 кг. Ще дві золоті медалі на рахунку кам`янских ветеранів (старше 40 років). Відзначилися майстер спорту Андрій Петров (вагова категорія до 66 кг) і Вадим Гільснеров (до 74 кг).
![Петров і Гільснєров](/images/2018-2019/Петров_і_Гільснєров.jpg)