П'ятниця, 27 січня 2023

Deprecated: Non-static method JPlugin::loadLanguage() should not be called statically, assuming $this from incompatible context in /sites/disk-sport.com/plugins/content/jllike/helper.php on line 27


Здача крові – одна з найпоширеніших складових медичної допомоги, що щорічно рятує мільйони людських життів. Найважливішим елементом цієї безумовно відповідальної процедури є донори, люди, які вирішили віддати частинку себе в ім'я порятунку найчастіше незнайомої для них людини. Двоє таких в хорошому сенсі відчайдушних хлопців пройшли подібну процедуру безліч разів. Чому відчайдушних, тому що не кожен погодиться навіть на один раз. В результаті працівникам доменного цеху ДКХЗ (металургійне виробництво) Дмитру Сороці та Едуарду Аноткіну було присвоєно звання "Почесний донор України".

Правильною людина не може бути в чомусь одному. Якщо вона успішна й великодушна в одній галузі, будьте впевненими, що і з іншою справою така людина впорається на відмінно. Дмитро та Едуард є відомими людьми на металургійному підприємстві й в Кам'янському. Про них неодноразово писала заводська багатотиражна газета, не забували про них і міські ЗМІ. Ось тільки приводом для публікацій завжди служив спорт. Сорока є спортсменом зі світовим ім'ям в армрестлінгу. Аноткін, будучи тренером на громадських засадах, виховав не одну плеяду талановитих спортсменів-силовиків. Тому їх скромне "хобі" – допомагати людям у важкий момент – не є випадковим, нехай і маловідомим фактом.

 

 

Нагальна потреба в донорській крові є завжди, адже необхідно постійно поповнювати її запаси. У період пандемії бажаючих здати кров приходить набагато менше. Тим цінніше ставлення до цього питання таких хлопців, як Дмитро Сорока та Едуард Аноткін.

Новини України і світу
Спорт
Ігрові (з м'ячем) види
Футбол
Міні-футбол
Баскетбол
Волейбол
Гандбол
Пляжний футбол
Технічні види
Авто
Мото
Авіаспорт
Велоспорт
Стрільба кульова
Стрільба з лука
Фехтування історичне
Судномоделізм
Силові види
Важка атлетика
Пауерліфтинг
Гирьовий спорт
Єдиноборства
Тхеквондо
Бокс
Кікбоксинг
Дзюдо
Вільна боротьба
Карате
Айкідо
Фріфайт
ММА
Хапкідо
Комбатан
Легка атлетика
Біг
Ходьба
Стрибки та метання
Теніс
Великий
Настільний
Водні види
Поло
Плавання
Стрибки з трампліну
Синхронне плавання
Гребля
Водний туризм
Гімнастика
Художня
Спортивна
Акробатика
Стрибки на батуті
Зимові води
Хокей
Біг на коньках
Фігунре катання
Фігурне катання на роликових ковзанах
Логічні ігри
Шашки
Шахи
Сеги
Спортивні танці, черлідінг
Спортивні танці
Черлідінг
Більярдний спорт
Паркур
Спортивні споруди
Спортивне орієнтування
Культура
Освіта
Історія
Відомі люди міста
Пам'ятники міста
"Перегортаючи старі газети"
50-ті роки
60-ті роки
70-ті роки
80-ті роки
90-ті роки
Історія однієї фотографії
Історія транспорту
Рекорди Міста
Перші
Останні
Єдині
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua