![11136407271 2151386154904116 3110757470037868544 n](/images/2017/2018/11136407271_2151386154904116_3110757470037868544_n.jpg)
У приміщенні магазину "Solar" 30 червня пройшов перший в Україні турнір з сянці (китайських шахів). У змаганнях, які провела Федерація "Китайські шахи сянці", взяли участь вісім гравців. Було зіграно круговий темпо-турнір з регламентом 10 хвилин + 15 секунд. З перших турів голова Федерації Едуард Либа (який виступав поза конкурсом) забезпечив собі перше місце. Тому боротьба розгорілася за друге-третє місця. В останньому турі Микола Кирилов, обігравши свого брата Івана, наздогнав Миколу Уса і за додатковими показниками зайняв друге місце.
![36401630 2151386138237451 269252075311857664 n](/images/2017/2018/36401630_2151386138237451_269252075311857664_n.jpg)
ДОВІДКА
Сянці - китайська настільна гра, подібна західнім шахам, індійській чатуранга, японським сьогі. Сянці часто назівають Китайський шахами. Це одна з найбільш популярних настільніх ігор в мире, так як ширше и за межами Китаю. Сянці були включені у Всесвітні інтелектуальні ігри 2008 и 2012 років.
![36419200 2151386094904122 1338330934922969088 n](/images/2017/2018/36419200_2151386094904122_1338330934922969088_n.jpg)
РЕЗУЛЬТАТИ ТУРНІРУ
1 - Либа Едуард (6 очок)
2 - Кирилов Микола (5)
3 - Ус Микола (5)
4 - Кір'янов Дмитро (4,5)
5 - Бабенко Іван (2,5)
6 - Шандига Станіслав (2)
7 - Кирилов Іван (1,5)
8 - Богомаз Михайло (1,5)
Текст Віктора КУЛЕНКА.