У Дніпрі на стадіоні "Олімпійські резерви" 3-4 червня пройшов легкоатлетичний чемпіонат області.

Як повідомив тренер Сергій Гужва, у змаганнях взяли участь і 17 спортсменів СДЮСШОР N 3.

"Відкрили змагнання наші спортсмени зі спортивної ходьби, - розповідає тренер. - Останнім часом саме спортсмени-кам`янчани являються лідерами на п’ятикілометровій дистанціі. Саме тут серед жінок чемпіонкою стала Ганна Чудненко, яка з перших метрів зайняла лідируючу позицію і тримала її до фінішу. П'єдестал пошани був зайнятий і нашими хлопцями. Першим був багаторазовий чемпіон області Владислав Селянкін. Трете місце У Дмитра Семеренка.

В бігу на 110 метрів з бар`єрами серед юніорів срібну медаль здобув Тимур Петухов, бронзову - Дмитро Олейніченко (студент ККФВ). На дистанції 3000 метрів з перешкодами серед чоловіків другим став Дмитро Олейніченко, бронзову медаль приніс Богдан Блажнов, а серед жінок Ганна Чудненко - "срібло". В бігу на п`ять кілометрів перше і друге місця відповідно посіли наші Володимир Симоненко і Олег Руденко.

Третє місце у метанні спису серед молоді дісталося Роману Віницькому".