397499132 836039318531848 3504159983823350047 n

Минулого тижня, у Дніпрі відбувся великий волейбольний турнір присвячений Дню автомобіліста та дорожника. Кам`янське представляли три команди, дві з яких стали переможцями у своїх вікових категоріях.

На майданчику спорткомплексу Дніпровського транспортно-економічного фахового коледжу, напередодні професійного свята автомобіліста та дорожників, змагалися 18 жіночих та чоловічих волейбольних команд з Дніпра, Запоріжжя, Нікополя, Павлограда, Тернівки, Харкова. Кам'янське представляли жіноча та дві чоловічих (50+2 та старше 60 років) команди.

397533645 836039155198531 905492746906859720 n

За словами голови обласного спортивного товарства "Спартак" Вікторії Орєшиної, однієї з співорганізаторів змагань, цей традиційний відкритий турнір проводиться щорічно з 2008 року. "Кубки та медалі розігрувались у трьох номінаціях. Сім жіночих команд, у складі яких були майстри зі стажем та зовсім юні гравчині, у запеклій боротьбі виявляли найкращих. Серед чоловіків були і молодь і ветерани", - говорить В.Орєшина.

Перше місце серед жінок посіла команда "Темп". Призерами стали місцеві команди "Герц" та "Ура". Кам`янчанки зупинилися за крок від призової трійки. Тріумфально завершили турнір чоловіки з Кам`янського. Обидві команди стали переможцями у своїх вікових категоріях. Разом з капітаном команди "Паляниця" (на фото) Василем Поцелуєвим, яка грала в категорії 50+ років, радість перемоги відчули Олександр Терещенко, Петро Штауберг, Олександр Воротняк, Володимир Трофімчук, Вадим Савчук, Віктор Темченко. В команді шестидесятників грали Олександр Могула, Олександр Воротняк, Олег Кизь, Петро Штауберг, Олександр Оппока, Ігор Жиров.

Наразі Кам`янське готується до проведення третього Всеукраїнського волейбольного турніру серед гравців-ветеранів, який відбудеться на майданчику СК "Прометей" з 17 по 19 листопада.