394392417 6856276417786223 6260602781356291965 n

В Полтаві, 21 жовтня жовтня відбувся турнір з волейболу серед ветеранів пам’яті Олімпійського чемпіона 1964 року, заслуженого майстра спорту, заслуженого тренера України Станіслава Люгайло. Кам`янська команда "Прометей" стала призером.

Позмагатися за звання переможця зібралися сім чоловічих команд вікової категорії старше семидесяти років із Донецької, Полтавської областей, Дніпропетровської та Київської областей. Не зважаючи на "золотий вік" гравців, ігри пройшли досить цікаво та емоційно, показавши свою майстерність та злагодженість, команда "Прометей" (капітан Олексій Чоха) виборола третє місце.

За підсумками турніру переможців і призерів нагородили кубками, медалями, грамотами та подарунками.