Міні футбол 5010278b71V

У Дніпрі, 2 червня завершилися фінальні ігри Кубку Дніпропетровської області з міні-футболу серед учнів закладів професійної (професійно-технічної) освіти.

Після зональних ігр, у Дніпрі відбулася фінальна частина змагань. На стадіоні "Трудові резерви" (ДДУФКІС) грали шість команд, які були розділені на дві групи. Футболісти Кам`янського професійного ліцею стали срібними призерами.

Розповідає тренер срібних медалістів Олександр Гелетій: "Ми потрапили в групу разом з двома командами із Кривого Рогу. Суперників перемогли з рахунками 5:1 (голи забивали Бабенко - 2, Вірютін, Теслюк, Мельников) і 3:0 (Бабенко, Вірютін, Теслюк). У фіналі зустрілися з сильною командою місцевих футболістів. У важкому протистоянню ми поступилися 0:3. Після першого тайму програвали 0:1. Було багато невикористаних гольових моментів. За кілька хвилин до завершення матчу пропустили другий м`яч. Пішли ва-банк, і, нарвалися на третій гол. Друге місце теж непоганий результат. Всім гравцям вручили медалі, грамоти, команда отримала великий кубок і шість футбольних м`ячів. А ще наш Володя Тертишний був визнаний кращим голкіпером турніру".

На фото срібні призери Кам`янського професійного ліцею (керівник фізвиховання Сергій Сітько): тренер Олександр Гелетій, Владислав Теслюк, Олександр Вірютін, Володимир Тертишний, Кирило Колевір, Віктор Бабенко, Федір Мельников.