СК "Прометей" підготував справжній сюрприз для кам'янчан! Місто тепер представлятимуть не тільки жіноча волейбольна і чоловіча баскетбольна команди. Клуб вже активно займається створенням жіночої баскетбольної команди "Прометей".

Таку новину повідомив прес-службі "червоно-білих" президент СК "Прометей" Володимир Дубинський. Всіх подробиць він поки не розкриває, проте пообіцяв команда буде потужна.

- Кирило Вадимович  (БОЛЬШАКОВ) подав нам нову ідею, і в наступному році спортивний клуб "Прометей" буде представлений в жіночій баскетбольній Суперлізі. З його подачі ми вважали правильним, щоб він сконцентрувався на роботі спортивного директора і в цій якості допомагав жіночій команді, оскільки в жіночому баскетболі він абсолютний гуру (посміхається). Ми свого часу обговорювали і з президентом Федерації, його авторитет в жіночому баскетболі дуже вагомий. Я думаю, що в перший рік команди в жіночому баскетболі їй необхідна буде його підтримка, досвід, знання і розуміння. Сподіваюся, що ми не підведемо, створюючи жіночу баскетбольну команду, і "Прометей" буде так само гідно представлений в жіночому баскетболі, як і в чоловічому.

- Можете детальніше розповісти про новий спортивному напрямку: жіночий баскетбол? Чи є у команди головний тренер, підписані гравці?

- У команди вже є головний тренер, є шість підписаних гравців. Я б не хотів називати імен до 15 червня по абсолютно об'єктивних причинах. У нас є домовленість, що спочатку ми отримаємо офіційний дозвіл і лист Федерації баскетболу на участь в Суперлізі, а потім будемо оголошувати про амбіції, тренерів, гравців. Можу сказати одне: це буде дуже цікава команда. Ми провели переговори, Федерація дасть згоду і дозволить нам участь в Суперлізі і вже підписані певні контракти. Це будуть цікаві імена і прізвища. Думаю, що ми сколихнем трохи Україну (посміхається). Ми дуже вдячні дівчатам за те, що вони погодилися. Це буде молода і потужна команда. Можна сказати так: гравці збірної України дали добро на участь в команді "Прометей".