З нагоди Дня Конституції України в Кам`янському 30 червня відбувся стрітбольний турнір.

Змагання, які проходили в рамках проєкту Президента України "Активні парки - локації здорової України" були організовані комунальним закладом "Спорт для всіх". На спортивному майданчику Центрального парку відпочинку за нагороди боролися дев`ять стрітбольних (3х3) команд в двох вікових категоріях - 14-15 років та 16-19 років.

За підсумками турніру серед молодшої вікової групи перше місце дісталося команді "Слешертім". Друге та третє місця посіли "Ліцей-1" і "Джавеліна".

"Снюсіки" перемогли серед команд старшого віку. Призерами також стали "Три каліки і я" та "Грінч".

Переможці та призери були нагороджені медалями, грамотами та сувенірами, які вручила представниця "Спорт для всіх" Дар`я Сімковська.