![47137794 2183187638561385 7810350576977313792 n](/images/2018-2019/47137794_2183187638561385_7810350576977313792_n.jpg)
30 листопада - 1 грудня на базі ДЮСШ № 4 проводився відкритий чемпіонат Кам'янського зі стрибків на батуті (стрибків на акробатичній доріжці). Як повідомив тренер Віктор Хайманов, в змаганнях взяли участь 138 спортсменів. У їх число увійшли одинадцять акробатів з обласного центру. "Спортсмени виступали за програмою першого юнацького, третього, другого і першого дорослих розрядів, а також кандидатів в майстри і майстрів спорту. Мої вихованці по дорослим розрядами зайняли чотири призових місця", - сказав В.Хайманов.
За програмою першого дорослого розряду переможцем став Ярослав Баранник. Друге місце зайняв Михайло Кравчук. Обидва спортсмени спочатку займалися у тренерів Т.Котової і О.Станіславскої. Серед кандидатів в майстри спорту перше місце виборов Олег Босов. Чемпіонський титул за програмою майстрів отримав Тимофій Малюк. І Олег, і Тимофій є вихованцями тренерської бригади в складі В.Хайманова, Т.Андронова і Д.Кравець.
![47158225 2183206171892865 3956456691196755968 n](/images/2018-2019/47158225_2183206171892865_3956456691196755968_n.jpg)
![47166015 2183183965228419 5375180196901027840 n](/images/2018-2019/47166015_2183183965228419_5375180196901027840_n.jpg)
![47341541 2183187608561388 8085652942654275584 n](/images/2018-2019/47341541_2183187608561388_8085652942654275584_n.jpg)