357383074 6611245168925822 4321609754609285816 n

У болгарському місті Блакитних каменів - Слівені, з 29 червня по 2 липня відбувся перший міжнародний турнір пам'яті першої чемпіонки світу з жіночої парної акробатики Стефки Спасової "Кубок Стефки Спасової". Дует з Кам`янського Ян Лєншин/Евангеліна Остапенко стали бронзовими призерами.

На килимі зали, яка носить ім'я національного героя Болгарії Василя Левського змагалися 350 акробатів, представлявші Ізраїль, Португалію, Грецію, Туреччину, Україну та 8 клубів з Болгарії. Українські спортсмени показали неймовірно вражаючі результати, виборовши нагороди майже в кожній дисципліні. Вперше виступаючи на міжнародних змаганнях, кандидати в майстри спорту Ян Лєншин і Евангеліна Остапенко, вихованці тренерки з Кам`янської ДЮСШ № 4 Юлії Перехрест піднялися на п`єдестал пошани. Продемонструвавши високу майстерність під час виконання акробатичних елементів у динамічній вправі, наш змішаний дует здобув бронзові медалі.