IMG 7791 використано 2019

На 92 році пішла з життя  легенда світової художньої гімнастики, Героїня України,  заслужена тренерка України Альбіна Миколаївна Дерюгіна.

"Альбіна Дерюгіна прийшла до художньої гімнастики на зорі її зародження та вважається основоположницею цього виду спорту в Україні. За роки роботи вона виховала не одне покоління гімнасток, які здобували олімпійські нагороди, перемагали на чемпіонатах світу та Європи, помножуючи спортивну славу України.

Сьогодні її вихованки відомі у всьому світі, а міцний фундамент, який вона заклала, дозволяє виводити на п'єдестал поваги все нові та нові таланти України, зберігаючи неповторний стиль української школи мистецької гімнастики.

Від імені всієї олімпійської родини висловлюємо щирі співчуття сім'ї, друзям, колегам та вихованкам Альбіни Миколаївни.

Світла та добра пам'ять", - сказано у заяві НОК України.

Потрібно нагадати, що в 50-х роках, навчаючись в Дніпропетровському технікумі фізкультури, Альбіна Миколаївна мала подруг із Дніпродзержинська. На все життя вона потоваришувала із Аліною Сокирко, яка пізніше стала Заслуженою тренеркою України з художньої гімнастики. Альбіна Миколаївна Дерюгіна неодноразово приїжджала в Дніпродзержинськ (нині Кам`янське) в якості голови Федерації художньої гімнастики України. Для багатьох кам`янчан ще пам`ятні зустрічі з нею, коли в 2011 році наше місто приймало чемпіонат України.

IMG 7866

На фото. А.Сокирко під час зустрічі з А.Дерюгіною. 27.07.2011.