1232314123

Вперше Полтава приймала чемпіонат України з вільної боротьби, в якому змагалися кадети та кадетки (U-17). На цих змаганнях спортсменка із Кам`янського стала призеркою.

Протягом 14-16 березня у національних змаганнях, які проводилися у спортивному залі Полтавського заводу медичного скла, взяли участь близько 400 спортсменів з різних регіонів країни. Борці демонстрували свою майстерність у 19 вагових категоріях (від 40 до 110 кілограмів). Переможці змагань ввійшли до складу збірної України, яка буде боротися за нагороди чемпіонату Європи.

Богдана Сафонова із Кам`янської ДЮСШ № 3 стала призеркою чемпіонату. Вихованка тренера Юрія Никитенка, змагалася у ваговій категорії до 46 кг і виборола бронзову медаль.