В Софійському спортивному комплексі “Asics Arena”, з третього по п`яте березня проходить міжнародний рейтинговий турнір з тхеквондо "Bulgaria Open G2".

В змаганнях приймають участь дорослі бійці, юніори і кадети. Всього 1517 спортсменів із багатьох країн світу. Серед кадетів перше місце посів боєць із Кам`янської ДЮСШ № 4 Назар Брильов. Вихованець тренера Олександра Кірпи, змагався у ваговій категорії понад 65 кг. Назар переміг суперників з Греції та Боснії і Герцеговини.

"Молодець! Так тримати! Дякую батькам Назара. Дякую Фаруху Карієву  (на фото) та Кирилу Ковдрі. Дякую Олександру Голубу та всім причетним. Працюємо далі", - написав на своїй сторінці у Facebook Олександр Кірпа.

Потрібно нагадати, що на початку минулого місяця Назар Брильов став переможцем President Cup в Стамбулі. Доречі, ті змагання були ліцензійними, де Назар отримав путівку на кадетський чемпіонат Європи.