В обласній академії ММА "Патріот" 25 вересня відбувся чемпіонат Дніпропетровщини з бойового самбо на підтримку ЗСУ, в якому виступали понад дві сотні спортсменів.

В змаганнях прийняли участь три бійці Кам`янського спортивного клубу "Герць-ММА". Два вихованці тренера Антона Єрмашкевича стали призерами. "Богдан Богодюк, який виступав у ваговій категорії до 62 кг серед бійців 13-14 років посів друге місце, - розповідає тренер. - Данило Савченко став третім, змагаючись в цій же вазі, але серед старших спортсменів. Його суперниками були самбісти понад 19 років. Таким чином Богдан Богодюк ввійшов до складу збірної Дніпропетровської області і буде представляти наше місто на чемпіонаті України з бойового самбо".

Віталій Скала (-57 кг, 17-18 років) хоча і не став призером, але він отримав безцінний досвід.