![51116771 194542841501721 4586559978709450752 o](/images/2018-2019/51116771_194542841501721_4586559978709450752_o.jpg)
У Дніпрі 2-3 лютого проводився навчально-тренувальний збір серед інструкторів і збірної команди Дніпропетровської області з кіокушин карате. Керували спортивним заходом сенсей В.Мартинов, Б.Кагальницький, А.Удовицький, З.Мамедов, А.Солдатов. Серед 130 учасників з Дніпра, Синельникового, Кривого Рогу, 21 чоловік представляли Кам'янське. Тренерам нашого міста Олексію Удовицькому, Олександру і Наталії Протасюк були вручені посвідчення тренерів Дніпропетровської області.