У Кам'янському в кінці минулого року, пройшов традиційний відкритий Кубок "ШЛЯХ ДО МАЙСТЕРНОСТІ" з кіокушин-кан карате.

У турнірі, що проводився два дні, взяли участь 139 бійців з Кам'янського, Дніпра та Харкова: "ката" – 46 спортсменів, "куміте" - 93. За підсумками змагань, призи за найкращу техніку у розділі "ката" отримали: Косяченко Іосіф, Аберніхін Артем, Скрипник Артур, Ткаченка Артем, Орлова Катерина, Бреславець Єва. У розділі "куміте": Захарчук Артем, Іванов Андрій, Попов Ярослав, Химич Максим, Ромащенко Данило, Троян Олександр, Корольков Михайло, Гелич Павло, Кривченко Володимир, Носач Роман, Чорний Сергій, Шульга Артем. З результатами Кубку "ШЛЯХ ДО МАЙСТЕРНОСТІ-2022" можна ознайомитися на сайті www.kyokushinkan.dp.ua

"ШЛЯХ ДО МАЙСТЕРНОСТІ" - ТРАДИЦІЙНИЙ ТУРНІР КАМ`ЯНСЬКОГО


Традиція проводити Кубок міста для вихованців міських секцій з кіокушин-кан карате народилася ще 2001 року. Спочатку ці змагання проводилися як Кубок Дніпродзержинська. За результатами змагань найкращій секції вручався "Кришталевий кубок". У 2004 році "Кришталевий кубок" було вручено секції гімназії №39, де він зберігається зараз. З 2005 по 2007 рік через організаційну кризу, спортивно-масову діяльність федерації було зупинено. У 2007 в результаті вибору нового керівництва та поновлення роботи федерації, традиція проводити підсумковий Кубок відновилася. З 2010 року ці змагання називаються Кубок "ШЛЯХ ДО МАЙСТЕРНОСТІ". З 2015 року ці змагання проводяться у розділах "ката" (демонстраційна техніка) та "куміте" (поєдинки). За результатами змагань найкращі спортсмени отримують окремий приз "За найкращу техніку".

"Вперше ми відкриваємо традиційний Кубок "ШЛЯХ ДО МАЙСТЕРНОСТІ" хвилиною мовчання, це пов'язано з тим, що багато наших старших вихованців, а також батьки дітей, що займаються, беруть участь у військових діях, борються за незалежність і цілісність України, - розповів Євген Колішевський, президент Кам'янської федерації кіокушин-кан карате. - У 2022 році нам довелося працювати в непростих умовах, це пов'язано з військовою агресією з боку Російської Федерації. Багато спортивно-масових заходів довелося скасувати через запровадження в Україні воєнного стану. Завдяки зусиллям керівництва федерації та тренерського складу нам вдалося відновити роботу секцій, підготувати вихованців до виступів на змаганнях, організувати традиційний підсумковий Кубок "ШЛЯХ ДО МАЙСТЕРНОСТІ».

ВАЖЛИВО ПРОДОВЖУВАТИ РОБОТУ З ДІТЬМИ НАВІТЬ В УМОВАХ ВІЙНИ


Сьогодні в Україні нема спокійних місць. Сигнали "повітряної тривоги" звучать по всій країні. Через руйнування об'єктів критичної інфраструктури всі населені пункти живуть у режимі обмеженого споживання електричної енергії. У той же час, незважаючи на вкрай несприятливі умови, спортивне життя в країні не зупиняється.

"Протягом останніх місяців мені довелося побувати в різних регіонах України, проводити семінарські заняття та організовувати іспити з кіокушин-кан карате. Мене вразило те, що, незважаючи на всі незручності, пов'язані з відключенням світла та повітряними тривогами, вихованці продовжують тренуватися", - поділився враженнями Андрій Щиголев, верховний спостерігач Кубка "ШЛЯХ ДО МАЙСТЕРНОСТІ", представник міжнародної організації кіокушин-кан карате-до в Україні.

В УМОВАХ ВІЙНИ У КОЖНОГО СВІЙ ФРОНТ

Під час урочистого відкриття Кубка "ШЛЯХ ДО МАЙСТЕРНОСТІ", начальник управління молоді та спорту міської ради Едуард Коряк вручив дипломи подяки вихованцям, які, не дивлячись на складну обстановку в країні, взяли участь у Чемпіонаті Європи, що проходив в листопаді у Польщі. Дипломи отримали Зайченко Артем, Бреславець Ярослава, Бреславець Єва, Неклеса Катерина, Бердник Андрій. На думку Е.Коряка, Кубок "ШЛЯХ ДО МАЙСТЕРНОСТІ" пройшов на високому організаційному рівні.

"В умовах війни у кожного з нас є свій фронт. Радий бачити тих, хто утримує "спортивний фронт" і, незважаючи на всі труднощі, продовжує працювати з дітьми. Я дуже вдячний керівництву федерації за високий організаційний рівень змагань, а також гостьовим командам із Дніпра та Харкова за підтримку та участь. Ми і далі будемо в рамках своїх можливостей максимально підтримувати всі ініціативи, спрямовані на розвиток спортивно-виховної роботи з дітьми у Кам'янському", - заявив Едуард Коряки.

На фото: Олександр Наконечний (віце-президент федерації), Євген Колішевський (президент федерації, головний суддя змагань), Едуард Коряк (начальник міського управління молоді та спорту). ___________________________________________________________________________