В Нікополі 21 вересня під час святкування Дня міста відбулась матчова зустріч з боксу.

З місцевими майстрами шкіряної рукавички мірялися силами і спритністю боксери із Кам`янського. За повідомленням тренера Валеря Шульги із ДЮСШ № 1, в змаганнях прийняли участь вісім наших земляків. Перше місце у ваговій категорії 38,5 кг посів Ростислав Гладун, якого тренує Вячеслав Шульга (ДЮСШ № 2). Почин підтримав Данило Рохтін (35,5 кг), вихованець тренера Андрія Шешурєва. Другим стали його колеги Єгор Панін (37 кг), Данило Михальчук (40 кг) і Єгор Саламанджі (50 кг). Максим Толкушкін (44 кг), підопічний тренера Валерія Шульги теж був другим. А брати Бичко, Владислав (52 кг) і Єгор (40 кг) стали першими. Крім золотих медалей, вихованці тренера Вал.Шульги, відповідно ще отримали і кубки "За самий технічний бій" і "За волю до перемоги".