IMG dd54ee543596557ff641b96c1c0bd252 V

Рівне приймало юніорський Чемпіонат України з боксу. Майстри шкіряної рукавички з Кам`янського здобули два чемпіонські титули

З 24 вересня по 1 жовтня за нагорди змагалося 360 боксерів 2008-2009 років народження з багатьох куточків України. У складі збірної команди Дніпропетровської області виступали чотири представники Кам`янської федерації боксу. В чвертьфіналі припинили змагання Данило Рохтін, вихованець тренера Андрія Шешурєва з клубу "Ринг" та Ерік Гончаренко (СК "РуДі", тр. Іван Карпович), який боксував у ваговій категорії понад 80 кг. Потрібно сказати, що Рохтін програв майбутньому чемпіону вагової категорії 60 кг. Данило та Ерік стали кандидатами в майстри спорту. Микита Шаганенко і Аріна Прищепа, з якими працюють треннери Вадим Хамаза та Геннадій Молоков з ДЮСШ № 1, здобули чемпіонські титули.

5247134380311302276 121

Як розповів тренер Вадим Хамаза, його підопічний провів п`ять переможних поєдинків cеред боксерів вагою 63 кг. "Фінальний бій проти Дмитра Лисюка з Житомира для Микити виявився найлегшим. Так сталося, тому що по сітці їм до поєдинку між собою на шляху були боксери різні по силі. А от найважче для Шаганенка довелося у півфіналі, коли він дрався з представником Черкащини", - пояснив В.Хамаза.

Боксери, які стали призерами мають можливість продовжити боротьбу вже у складі збірної України.