У Ворохті ,19 листопада завершився юніорський (2007/2008 р.н.) чемпіонат України з боксу під девізом "Хто ти, майбутній олімпієць?"

На цих змаганнях Кам`янське представли сім вихованців тренерів Вадима Хамази, Олега Лісняка, Ігоря Шешурєва, Валерія Шульги. На рахунку наших майстрів шкіряної рукавички чемпіонський титул, два "срібла" та дві бронзові медалі.

Чемпіоном серед бійців вагової категорії 75 кг став Данило Сухорук. У фінальному поєдинку 18 листопада під каток підопічного Вадима Хамази потрапив Дмитро Рудь з Кривого Рогу. А в заключний день відбувся суперфінальний поєдинок вже чинного чемпіона України Данила Сухорука і Стаса Валового, в якому переміг хмельничанин.

Фінальну зустрічі серед боксерів вагової категорії 54 кг Данило Кубрак програв. Вихованець тренера Вадима Хамази поступився вінничанину Максиму Шульзі. На цій же стадії в категорії 63 кг не зміг перемогти Назар Ярошенко (тр. Олег Лісняк). Сильнішим був Олег Мусієнко із Вінницької області.

В 1/2 фіналу боксували Родіон Сидоров (57 кг) і Назар Сміяненко (52 кг). Підопічні тренера Андрія Шешурєва програли свої бої відповідно Артуру Пічці з Полтавщини та Михайлу Ткачуку (Дніпропетровська область).

На фото: збірна Дніпропетровщини. Третій ліворуч в першому ряді чемпіон України Данило Сухорук, поруч (з медаллю) його тренер Вадим Хамаза.