64688229 463779040859773 4857619956080050176 n

З 14 по 18 червня в китайській провінції Сичуань (біля підніжжя гори Емейшань) пройшов восьмий чемпіонат світу з традиційного ушу. У ньому взяли участь п'ять тисяч спортсменів з більш ніж п'ятдесяти країн світу. Національна збірна України з ушу дуже гідно виступила на цьому чемпіонаті, заробивши рекордні 14 золотих медалей.

У складі української команди виступав кам'янчанин Андрій Шамардін, який представляв традиційний стиль ушу - вин чун. До слова сказати, вин чун від України був представлений лише двома спортсменами. Крім А.Шамардіна свою майстерність демонстрував киянин Юрій Галкін.

64732628 2133819296915981 575810227966836736 n

За словами тренера збірної України Андрія Миколайовича Коваля, конкуренція в цьому році була набагато жорсткіше ніж два роки тому. В результаті Андрій Шамардін посів друге місце, ставши віце-чемпіоном восьмого чемпіонату світу з традиційного ушу. До речі, в минулорічному чемпіонаті світу, який теж проводився в Китаї, він завоював перше місце.

А медалей, завойованих кам'янчанами, могло б бути значно більше, якби бійці Центру бойових мистецтв "Спарта" змогли поїхати на цей світовий спортивний форум. Все впирається в фінансування. "Я зі своїми вихованцями вже тричі брали участь в чемпіонатах світу, які раніше проводилися в Китаї і ми завоювали 14 медалей (чотири з них належать тренеру, - прим. автора). У 2018 році із Чженчжоу в Кам'янське повернулися три чемпіони світу, - розповідає А.Шамардін, керівник "Спарти". - на превеликий жаль, в цьому році на гроші, які позичили знайомі, зміг поїхати лише я. Діти старанно готувалися, сподіваючись, що знайдуться спонсори. За останні два місяці ми брали участь в двох великих змаганнях і завоювали 35 медалей. 24-26 травня шість наших юніорів представляли Україну на відкритому чемпіонаті Естонії по поєдинках вин чун, а я був у складі суддівського корпусу. В результаті у нас по одному "золоту" і "бронзі" і два "срібла". З 6 по 8 червня в Бердянську проходив фінал кубка України по ушу. Тринадцять "спартанців" представлялі Дніпропетровщину. Привезли 31 медаль, виступаючи в чотирьох видах. Особисто я в двох видах завоював Кубок країни, в одному став другим".

В наступному місяці бійці центру "Спарта" пройдуть збори, а в серпні планують поїздку на міжнародний зліт з бойових мистецтв в Киргизію. У вересні в Грузії пройде Кубок Європи. Мріють взяти участь і в ньому. Але для цього їм потрібна фінансова підтримка. Аууу, спонсори, відгукніться !!!