Протягом останніх чотирьох тижнів у Дніпродзержинських середніх школах проходили спортивні змагання "Ігри чемпіонів", які ініціював міський Центр фізичного здоров'я населення "Спорт для всіх". На старти виходили команди (в кожній - 5 хлопчиків і 5 дівчаток), складені з учнів 5-6 класів. Як розповіла директор Центру "Спорт для всіх" Ганна Плиска, цей захід проводиться з метою пропаганди здорового способу життя, організації змістовного дозвілля, залучення до активних занять фізичною культурою та спортом та формування свідомості дітей щодо їх корисності.

"Ігри чемпіонів" проводились у три етапи. Перший – загально шкільний. Потім приймали участь команди – переможці першого етапу. Програми змагань були насиченими і різноманітними. Так наприклад, на перших двох етапах треба було придумати презентацію команд, після чого розпочиналися спортивні естафети.

В фінальній частині Ігор приймали участь 11 команд-переможців попереднього етапу, які посіли І місце у групах. Це були - колегіум № 16; НВК № 36, 24, 12; середні школи № 20, 23, 28, 29, 40, 44 та гімназія № 11.

"Програма фіналу відрізнялася від попередніх етапів, - розповідає Г.Плиска. - Першим завданням для команд була музична зарядка, в якій оцінювались ідея та синхронність виконання.
перемогли учні СШ № 23. Друге і третє місця зайняли команди гімназії № 11 і НВК № 24".

Всі учасники змагань отримали на згадку подарунки від торгівельної марки "Живчик", за чієї підтримки проходив фінал. Команда-переможець була нагороджена кубком та медалями від Дніпродзержинського центру фізичного здоров'я населення "Спорт для всіх".