Майже півтора місяця уваги любителів спорту була прикута до турніру з російських шашок, в якому найсильніші шашкісти виборювали звання чемпіона Дніпродзержинська. Нарешті турнір закінчився. Після напруженої боротьби визначився чемпіон. Ним став молодий кандидат у майстри, студент індустріального інституту Олександр Єрмаков. 11 очок з 15 при дев'яти перемогах і тільки чотири нічиї - такий результат здібного шашкіста. Переможець продемонстрував добре знання шашкової теорії, творчий підхід до розігрування партій, уміння проводити комбінаційну та позиційну гру. Добре володіє Олександр технікою розігрування кінцівок партій. Так в одній з останніх (проти М.Ляшка), маючи невелику перевагу на заключній стадії, О.Єрмаков зумів етюдним способом знайти шлях до перемоги і красиво здобути чергове очко. Молодий спортсмен має всі умови для дальшогопідвищення своєї майстерності та здобуття нових успіхів у змаганнях навіть вищого рангу.

Друге місце посів кандидат у майстри Євген Колодій (добровільне товариство "Спартак"), який набрав 10,5 очок з 15. Досвідчений шашкіст у всіх змаганнях добивається стабільних результатів. В цьому турнірі Є.Колодій відстав від чемпіона на півочка. Це пояснюється, мабуть тим, що Євген не проявив усіх своїх бійцівських якостей.

Третє місце посіла єдина в турнірі дівчина, кандидат у майстри Людмила Сівук (добровільне спортивне товариство "Авангард") - 9,5 очок.

Треба відзначити, що О.Єрмаков та Л.Сівук - вихованці тренера Ю.А.Єрмакова. Закоханий у свою справу, тренер за останні роки підготував у нашому місті багато кваліфікованих шашкістів. Недарма Ю.А.Єрмаков увійшов до списку найкращих шашкових тренерів на Україні.

Четверте місце в турнірі посів студент індустріального інституту, кандидат у майстри Ігор Губарєв, теж вихованець Ю.А.Єрмакова. Далі йдуть М.Ляшко, В.Парначов, В.Яворський, В.Василець, М.Дудник.

Невдало виступив цього року минулорічний чемпіон міста Олег Акерман (6 очок, XI місце).

Турнір закінчено, але наші шашкісти готуються до нових змагань, а найсильніші - до чемпіонату області, який, до речі, відбудеться в нашому місті у березні цього року.

П.Пахманов, суддя змагань, кандидат у майстри спорту з шашок.

"Дзержинець" 21.01.1986.