Великий хокей прийшов у Дніпродзержинськ. У минулі суботу і неділю наші хокеїсти приймали на штучній ковзанці "Хімік" лідера зони - одноклубників з міста Енгельса.

У першій зустрічі дніпродзержинці змогли протистояти сильному супернику лише 39 хвилин. На останній сороковій хвилині другого періоду вони пропустили у свої ворота одразу дві шайби. Потім гості збільшили рахунок - 3:0. Наш нападаючий В.Лебедєв скорочує розрив. Але більшого досягти не вдалося. Хокеїсти з Енгельса четвертою шайбою остаточно закріпили успіх.

З таким же рахунком - 4:1 на користь гостей - закінчилась і друга зустріч. До речі, автором єдиної шайби у ворота "Хіміка" з Енгельса був знову В.Лебедєв.

Звичайно, поразка команду ніколи не радує. Однак, ці дві зустрічі засвідчили, що наші хокеїсти можуть вести поєдинки на рівних і з більш досвідченими суперниками.

Наступні дві зустрічі "Хімік" проведе вдома 12-13 січня з командою "Десна" з Брянська.