На штучній ковзанці хімкомбінату закінчилася першість області ради профспілок з хокея серед команд спортивних товариств. За перемогу боролися колективи "Авангард", який представляли спортсменів хімкомбінату, "Буревісник" (за нього грали студенти Дніпропетровського держуніверситету і нашого індустріального інституту), дніпропетровський "Метеор" і "Колос" із Солонянського району.

Студенти виявилися краще підготовленими. Вони перемогли "Метеор" - 18:3, переможця минулого року "Авангард" - 9:4 і заслужено посіли перше місце. Тепер "Буревісник", як і інші команди, делегуватиме своїх кращих гравців у збірну Дніпропетровщини на зимову республіканську спартакіаду профспілок, що проходитиме у лютому в нашому місті. Після перемоги над "Метеором" з рахунком 10:0 другими призерами турніру стали хокеїсти хімкомбінату. Третє місце - за дніпропетровцями.

Названо кращих гравців турніру. Серед них значиться воротар В.Клешко і нападаючий В.Уланов з індустріального інституту. Їх нагороджено пам'ятними призами.

А.Барандін, головний суддя змагань, завідуючий позаштатним відділом фізкультури і спорту "Дзержинця".

На знімку: в атаці - студенти.

Фото автора.

"Дзержинець" 03.01.1975.