Близько восьми років керує комплексною бригадою в тресті "Дніпрохімбуд" Костянтин Миронович Кирилішин. За цей час він з своїми товаришами спорудив багато фундаментів, виконав інших робіт на реконструкції хімкомбінату. Зроблене ним завжди якісне, добротне.
 
20 хлопців і дівчат працюють під керівництвом цього комуніста. Їх він зумів зацікавити роботою, всім прищепити повагу до професії будівельника. Сам бригадир - майстер на всі руки і інших до цього привчає. Переважна більшість робітників бригади вміє виконувати роботи тесляра, столяра, бетонника і навіть скляра.
 
Після вересневого Пленуму ЦК КПРС бригада  однією з перших у тресті перейшла на повний госпрозрахунок. І раніше бригада відзначалася сумлінністю, економним витрачанням матеріалів, а тепер працює ще краще. В грудні вона одну і ту ж опалубку використовувала по п`ять разів. За підрахунками бригадира це забезпечило економію 35 процентів лісоматеріалів.
 
Так трудиться один з делегатів Баглійської районної партійної конференції, Герой Соціалістичної Праці Костянтин Миронович Кирилішин.
 
На знімку: К.М.Кирилішин.
 
Фото І.Василенка.
 
"Дзержинець" 08.01.1966.