Засвітились перші лампочки
Досі віддалена від міста частина селища Романково залишалась без електричного освітлення. Міський комітет КП(б) України і виконком міської Ради депутатів трудящих вжили заходів для того, щоб задовольнити вимоги трудящих, які живуть у селищі, забезпечити їх електросвітлом. Ця робота, що вимагала і часу, і великих коштів, в основному уже виконана.
Колектив Дніпродзержинського управління "Південелектромонтаж" (начальник управління тов. Лоскутов) збудував трансформаторний кіоск і 9 з половиною кілометрів лінії електропередачі, яка протяглася до школи № 27. 23 лютого школа одержала постійне електроосвітлення. Одним з перших одержав електроосвітлення у своїй квартирі робітник рейкобалочного цеху заводу ім.Дзержинського тов. Мазан.
Таким чином здійснено першу чергу електрифікації селища Романково. Це - хороший подарунок трудящим, які живуть там, до дня виборів у Верховну Раду Української РСР. За активної участі жителів селища в найближчий час буде електрифіковано їх квартири.
Роботи по електрифікації виконвались в складних зимових умовах. Стахановською працею тут особливо відзначились працівники управління "Південелектромонтаж" старший виконроб Горуля, майстер Фень, бригадири Смирнов, Колеуш, Блажко, Кравченко, електромонтери Рижій, Никитюк, Ясинський, Маврижко, Кифорук, Лоза, Гриченюк, Робак, Кудик, Бабецький, Яцков, Сідак.

Дзержинець" 25.02.1951.