![Призери тенісного турніру September Ladys Cup 21 квітня 2016](/images/2017/2018/Призери_тенісного_турніру_September_Ladys_Cup_21_квітня_2016.jpg)
В Дніпрі на корті тенісного клубу MAXIMUS пройшов аматорський жіночий турнір September Lady's Cup. У перших в нинішньому сезоні жіночих парних змаганнях зіграли дев'ять команд. Відрадно, що переможницею September Lady's Cup стала Оксана Коваленко з Кам'янського, яка зіграла в дуеті з дніпрянкою Наталією Котовою. Друге місце зайняла пара Тарнашинська Оксана/Вострикова Тетяна. Третіми були Аркіна Єлизавета/Луценко Наталія. 19.09.2016. Верхнє фото.
![Перше місце Карповича на Одеському марафоні 18 березня 2018](/images/2017/2018/Перше_місце_Карповича_на_Одеському_марафоні_18_березня_2018.jpg)
Василь Карпович став першим на дистанції 21 км у віковій категорії 60-68 років на IX міжнародному Одеському марафоні. 18.03.2018.
Олексій Яковенко (на фото праворуч) виграв шаховий турнір, присвячений 129-річчю ДМК. 24.03.2018.
![Барковська Л І чемпіонка області з легкої атлетики в бігу на короткі дистанції](/images/2017/2018/Барковська_Л_І_чемпіонка_області_з_легкої_атлетики_в_бігу_на_короткі_дистанції.jpg)
Людмила Барковська була чемпіонкою області в бігу на короткі дистанції в 50-х роках.
Два дні в "Академії боксу" проходив відкритий чемпіонат міста з боксу среди жінок. На ринг виходили 20 спортсменок всіх вікових категорій, які представляли Запоріжжя, Кременчук, Мелітополь, Павлоград, Кривий Ріг, Дніпро, Першотравенськ, Покровку. Честь Дніпродзержинська захищали шість віхованок ДЮСШ № 1, боксерських клубів "Дзержинець" і "Шкіряна рукавичка". 21.04.2016.
Текст Віктора КУЛЕНКА.