В Кам`янському пройшов велодень, в якому прийняли участь понад дві тисячі любителів їзди на двоколісному металевому "коню". 21.05.206. Верхнє фото.
Фестиваль пляжних видів спорту відбувся в останню суботу липня. На міському пляжі, який знаходиться в районі стадіону "Буревісник" учасники і просто відпочиваючі стали свідками масового спортивного свята. З самого ранку вже точилася боротьба на футбольних і волейбольних майданчиках, на воді змагалися юні плавці і веслярі. 30.07.2016.
![Інну Козбанову нагороджують на День фізкультурника 14 вересня 2013](/images/2017/2018/Інну_Козбанову_нагороджують_на_День_фізкультурника_14_вересня_2013.jpg)
Нагородження тренера з художньої гімнастики СК "Прометей" Інни Козбанової на День фізкультурника. 19.09.2013.
![Золоті дівчата веслувальниці Лондона 2012](/images/2017/2018/Золоті_дівчата-веслувальниці_Лондона-2012.jpg)
Дніпропетровщина внесла у скарбничку збірної України на ХХХ Олімпійських іграх в Лондоні золоті медалі в академічному веслуванні. Перше місце в змаганнях з цього виду спорту завоювала українська парна жіноча четвірка - Катерина Тарасенко, Наталія Довгодько, Анастасія Коженкова і Яна Дементьєва, вихованки Дніпропетровської обласної школи вищої спортивної майстерності, представниці СК "Дзержинка". У фінальному заїзді на дистанції 2000 м українським спортсменкам не було рівних. Вони більш ніж на дві секунди випередили німкень і майже на п'ять - американок, які прийшли третіми. 01.08.2012.
![1996 городской слет туристов Навесная переправа Андрей Гребенюк и Виталий Николенко](/images/2017/2018/1996_городской_слет_туристов_Навесная_переправа_Андрей_Гребенюк_и_Виталий_Николенко.jpg)
Міський зліт туристів. Навісна переправа. Андрій Гребенюк та Віталій Миколенко. 1996 р.
Текст Віктора КУЛЕНКА.