![Футбол](/images/2017/2018/Футбол.jpg)
На основному полі стадіону "Перемога" пройшов перший етап обласного футбольного турніру "UNICEF Football Cup". У турнірі грали десять шкіл вікової категорії 2005 року народження (не молодше 2006 р.н.).Право зіграти у другому фінальному етапі в Дніпрі завоювали команди середніх шкіл № 21 і № 44. 28.04.2017. Верхнє фото.
Першорозрядниця Єлизавета Безугла (4 клас, СШ № 29) у СШ № 25 проводить сеанс одночасної гри з шахів на восьми дошках. 29.09.2016.
![Волейболісти СШ 4 в турнірі ЮНІСЕФ 11 листопада 2016](/images/2017/2018/Волейболісти_СШ_4_в_турнірі_ЮНІСЕФ_11_листопада_2016.jpg)
Збірна команда з волейболу Кам'янської середньої загальноосвітньої школи №4 імені А.С.Макаренка взяла участь у другому етапі волейбольного турніру серед школярів "UNICEF Volleyball Cup", який відбувся в Дніпрі. У другий етап змагань увійшли команди міст та районів Дніпропетровської області. Учні школи № 4 Кам'янського зайняли четверте місце серед восьми найкращих команд області. 08.11.2016.
Велоспортсменки ДЮСШ № 4 на відкритті малих Олімпійських Ігор в СШ № 29. 09.09.2016.
![Спартакіада на базі УВК Гармонія 12 вересня 2016](/images/2017/2018/Спартакіада_на_базі_УВК_Гармонія_12_вересня_2016.jpg)
На спортивній базі Кам`янського навчально виховного комплексу "Гармонія" відбулось відкриття шкільної спартакіади присвяченої Дню фізичної культури і спорту та Дню міста. 06.09.2016.
Текст Віктора КУЛЕНКА.