Тренер В.Бурбига зі своїми вихованцями Ю.Дракою, Б.Середою і І.Грицаєм. 06.05.2014. Верхнє фото.
На базі СК "Прометей" і металургійного коледжу пройшли регіональні відбіркові змагання другої Всеукраїнської спартакіади серед інвалідів праці "Сила духу". Дартс був як один з шести видів спорту, в яких проводилися змагання. 19.07.2014.
![Акимов переможець студентської ліги дзюдо 5 листопада 2016](/images/2017/2018/Акимов_переможець_студентської_ліги_дзюдо_5_листопада_2016.jpg)
В Дніпрі стартував четвертий сезон Студентської Ліги дзюдо. Приємно відзначити, що переможцем у ваговій категорії 100 кг став Олексій Акімов, вихованець тренера Кам'янської ДЮСШ № 4 Василя Григоровича Мосьпана. Олексій в даний час навчається в Переяслав-Хмельницькому державному педагогічному університеті ім. Г.Сковороди. 05.11.2016.
![Селезнев 6 квітня 2016](/images/2017/2018/Селезнев_6_квітня_2016.jpg)
В Білій Церкві проводився чемпіонат України з плавання серед хлопчиків 2002 р.н. і дівчаток 2004 р.н. У змаганнях брали участь 600 учасників. Наше місто представляли 16 вихованців тренерів Андрія Сидорченко, Тетяни Сікорської та Геннадія Коломійця. Серед наших хлопчиків Назар Селезньов виконав норматив кандидата в майстри спорту. Учень СШ № 24 показав результат 0.55,0 на стометрівці вільним стилем. 06.04.2016.
![Круголь Жанна 25 жовтня 2015](/images/2017/2018/Круголь_Жанна_25_жовтня_2015.jpg)
Гімнастка Жанна Круголь. 25.10.2015.
Текст Віктора КУЛЕНКА.