Матч за звання чемпіонки світу з шашок 100 між Ткаченко і Голубєвою 29 червня 2011
 
 
Матч за звання чемпіонки світу з міжнародних шашок проходив в президентському номері готелю "Монтана". За світову корону "схрестили шашки" латишка Зоя Голубєва і українка Дарина Ткаченко. Після неймовірно напруженої боротьби перемогу вирвала наша 28-річна спортсменка. І тепер Даша - вже чотириразова чемпіонка світу! 29.06.2011.
 
Тиченко Вячеслав чемпіон Європи з козацького двобою 18 квітня 2015
 
 
У Львівському палаці спорту "Україна" проходив міжнародний фестиваль бойових мистецтв. В рамках фестивалю проводилися дві великі події в світі аматорського ММА: Кубок світу з ММА за версією Всесвітньої Федерації ММА (WMMAF) та чемпіонат Європи з українського національного виду змішаних єдиноборств козацький двобій (WCFF). Свої силу, спритність і  вміння демонстрували  360 спортсменів з Азербайджану, Вірменії, Білорусі, Грузії, Італії, Кіпру, Конго, Латвії, Молдови, Польщі, Румуніяї, Словаччини, Туреччини, Узбекистану і звичайно ж України. Наше місто у збірній України представляли п`ять спортсменів. "Золото" чемпіонату Європи у козацькому двобої у розділі "борня-2" завоював В'ячеслав Тимченко. Його фінальна сутичка з представником з Азейбарджану в першому раунді вікової групи 2006/2008 р.н. давалася не легко, хоча до фіналу В'ячеслав пройшов п'ятьох своїх суперників на одному диханні. 18.04.2015.
 
Плакат семінароу гранд майстрів комбатан
 
 
Плакат семінару  гранд-майстрів комбатан в Камянському 16-18 червня 2017 року.
 
Книга Днепродзержинский хоккей 2014
 
 
Вийшла книга "Дніпродзержинський хокей". На двохстах сторінках воістину енциклопедичного видання, авторський колектив Юрій Яцина - Сергій Чурса - Андрій Бородін виклали максимум доступної інформації, що стосується історії розвитку в нашому місті цього виду спорту. Книга рясніє безліччю фотографій з особистих архівів колишніх дніпродзержинських гравців, арбітрів та хокейних функціонерів, статистичним матеріалом, витягів з різних джерел ЗМІ. Незважаючи на величезну кількість таблиць, діаграм, цифр, автори постаралися викласти текст літературно чтивним матеріалом, вплітаючи в спортивну канву цитати з відомих фільмів та анекдотів. 2014 рік.
 
Команда Корея з міні футболу 12 листопада 2011
 
 
У чемпіонаті міста з міні-футболу виступає команда "Корея". На питання, чому "Корея", капітан команди Олександр Мельников відповів: "Назва "Корея" ніхто і не придумував. Ми з Карнаухівки. А всі дніпродзержинці наше селище так і називали - Корея. "Куди їдеш - запитували. - У Корею, - відповідали їм". В першості Дніпродзержинська ми беремо участь вдруге. В минулому році був пробний старт. Тоді в нашій групі були 4 команди. Ми боролися за вихід з групи. Але за різницею м'ячів ми з групи не вийшли". 12.11.2011.
 
Текст Віктора КУЛЕНКА.