Помощь вратарю

 

Травень 1977 р. Одеса. Фінал чемпіонату СРСР з хокею серед юніорів. Матч між командами СКА (Ленінград) - ЦСКА (Москва). Першу медичну допомогу після попадання шайбою, воротареві СКА надає суддя національної категорії Володимир Оліфіренко. "В середині першого періоду, хтось із москвичів зробив дуже вильний кистьовий кидок, - згадує В.Оліфіренко. - Шайба зрикошетила від гравця і, потрапивши під маску, вдарила голкіперу в шию. Той від болю кинув ключку і встав на коліна. Ближче всіх до нього виявився я. Знявши з воротаря маску, надав йому першу допомогу". Верхнє фото.

 

Картин1г

13.10.2007. В відкритій першості міста з картингу, яка проводилась з ініціативи аматорського клубу "Джонік" і спортивно-технічного клубу ТСОУ взяли участь 33 спортсмена в трьох вікових групах.

 

Гайдученко

28.09.2013. Людмила Гайдученко, виступаючи на III чемпіонаті світу з армліфтингу World Armlifting Association (WAA), який пройшов в Московському фітнес-центрі "Алекс", двічі піднімалася на найвищу сходинку п'єдесталу пошани. Таким чином наша землячка підтвердила своє реноме однієї з найсильніших жінок світу. Гайдученко стала першою в тязі ручки "Роллінг Тандер" (однією рукою) і тязі грифа "Аполлон Акселя" (двома руками).

 

Грамота Оліфіренко

 

28.08.1968. Почесна грамота, якою Володимира Оліфіренка нагородив Заводський райком комсомолу за активну участь в організації районних змагань на приз клубу "Шкіряний м'яч".

 

Долгополов Скачко Каграманян

 

06.04.2005. Призери з шашок-64 Антон Довгополов, Олександра Скачко, Нвер Каграманян.

Текст Віктора КУЛЕНКА.