Дерева

У Кам'янському еко-активісти організації «Голос Природи» звернулися до суду зі скаргою на небажання поліції вести розслідування фактів масового знищення зелених насаджень. У кінцевому підсумку, суди Баглійського і Заводського районів зобов'язали поліцейських діяти відповідно до своїх посадових обов'язків. Боротьба за порятунок дерев у Кам'янському триває.

Поліція не хоче, але суд зобов'язує

Не дивлячись на байдуже ставлення місцевої влади та поліції Кам'янського до фактів масового знищення дерев, еко-активісти організації «Голос Природи» продовжують боротися за порятунок зелених насаджень рідного міста. Беручи до уваги, що поліція не зацікавлена фіксувати факти знищення дерев, вносити дані в єдиний реєстр досудового розслідування (ЄРДР) і порушувати кримінальні справи, еко-активісти були змушені звернутися зі скаргою до суду Баглійського і Заводського районів.

27 березня в Баглійському суді було розглянуто скаргу на бездіяльність поліції щодо знищення дерев по вул. Алтайська, а 3 квітня в Заводському суді за фактом некваліфікованої обрізки дерев по вулиці Костромській. Зрештою, обидва суди зобов'язали поліцію діяти відповідно до своїх посадових обов'язків згідно зі ст. 214 Кримінального Процесуального Кодексу.

«Обрізка дерев в Кам'янському ведеться з грубими порушеннями нормативних вимог, фактично на наших очах безпринципно знищується власність городян. Такі екологічні злочини не можна залишати безкарними, ось чому ми викликаємо поліцію і вимагаємо порушення кримінальних справ, – розповідає Ганна Каніболоцька, активістка «Голос Природи». – На жаль, ми змушені через суд зобов'язувати поліцію повноцінно виконувати свої посадові обов'язки. Слідчі намагаються використовувати будь-яку можливість, щоб не вносити в ЄРДР дані за фактами некваліфікованої обрізки дерев».

При виникненні питань про те, як правильно викликати поліцію і подавати заяви, пропонуємо звертатися до активістки «Голос Природи» Каніболоцької Ганни по телефону 097 697 39 71

Євген Колішевський, виконавчий директор громадської екологічної організації «Голос Природи». Контактний телефон: 067 681 13 16