Коваль1gFx n0I7Tc

В Кропивницькому на стадіоні "Зірка" завершився юнацький (1999 р.н. і молодше) чемпіонат України з легкої атлетики.

За нагороди боролись 250 учасників. Коледж фізичного виховання міста Кам'янське був представлений двома спортсменами. Студент третього курсу Микита Коваль виступав в спринті на 110 метрів з бар'єрами, а другокурсниця Альона Рудійко змагалася в семиборстві.

Як розповів тренер коледжу фізвиховання Сергій Гужва, в напівфінальному забігу М.Коваль, змагаючись з тринадцятьма суперниками, фінішував першим з результатом 14,75 сек. В фіналі Микита покращав свій результат (14,59 сек) і став третім. Альона Рудійко, яка виступала по другому розряду, зайняла шосте місце серед дванадцяти спортсменок. В її активі 3380 очків. Дівчині не вистачило 55 очків, щоб стати призером. Доробок Альони склали результати, показані в таких дисциплінах семиборства: