IMG 6aef84928bbece35bdae56fe16de5b95 V

У Києві, з 30 червня по 2 липня проводився Чемпіонат України U 19 з академічного веслування. Спортсмени з Кам`янського завоювали сім комплектів медалей (2+2+4).

На водну базу "Спортивний комплекс" (Труханів остров) з усієї України з`їхалися "академіки", щоб розіграти медалі вікової категорії до 19 років. Кам`янське представляли вихованці тренерів ДЮСШ № 1 Наталії Губи, Юрія Полівця, Євгена Крохмаля, а також Олександра Харченка та Дмитра Хоросоженка, які працюють ще й у Дніпропетровському фаховому коледжі спорту (ДФКС). Чимало веслярів-випускників першої спортивної школи продовжують навчання в ДФКС. Про результати виступів наших земляків розповів Заслужений тренер України Олександр Харченко.

IMG a6da66e456df3b4396a504634c1534b5 V

На фото: Л.Щербань, И.Пужалов, К.Коржов, О.Харченко.

На дистанції дві тисячі метрів кам`янчани Олександр Харченко, Кирило Коржов, Микита Пужалов і Леонід Щербань (Дніпро) посіли перше місце у класі човнів 4х. В одиночці Маргарита Жадан стала другою, а Микита Пужалов здобув "бронзу". Третє місце у четвірці парній посів екіпаж в складі Маргарити Жадан, Вікторії Орлянської, Софії Палянички, Ксенії Федулової (Дніпро). Кирило Фурс і Богдан Таран у двійці показали другий результат. Золоті медалі отримали Кирило Фурс, Марк Гайдар і Богдан Таран, які змагалися в екіпажі 8+. В цьому ж класі човнів Софія Костогриз стала бронзовою призеркою.

"В третій декаді липня ми будемо приймати участь в обласних змаганнях. Потім знову їдемо до Києва на Чемпіонат країни, де пройдут перевірку веслярі 2007/2010 років народження на дистанціях 1000 і 1500 метрів", - повідомив О.Харченко.